Niezawodny i szybki Internet: Bielsko-Biała i okolica

 

Internet dopasowany do Twoich indywidualnych wymagań

Zapoznaj się z trzema najpopularniejszymi pakietami MULTI-NET – profesjonalnego dostawcy internetu z Bielska, i wybierz połączenie dopasowane do swoich potrzeb oraz oczekiwań! W przypadku każdej oferty abonamentowej, jak i promocyjnej, zapewniamy prędkość szerokopasmowego dostępu do Internetu. Tego nie znajdziesz nigdzie indziej! Nasza oferta zapewnia najwyższej jakości internet dla miasta Bielsko-Biała, jak i przyległych gmin.

 

Dostawca szerokopasmowego Internetu: Bielsko-Biała i okolice

Przyjrzyj się dokładnie obecnej umowie i zrób „speedtest” swojego łącza – z pewnością okaże się, że Twój aktualny dostawca nie gwarantuje Ci prędkości zapisanej w umowie na stałe. Czas zatem to zmienić! Poznaj nasze propozycje!

  1. Internet w częstotliwości 6Ghz za darmo – 10Mbit/s szerokopasmowo Rewolucyjna oferta, która bez wątpienia przypadnie Ci do gustu! Tylko my mamy taką promocję! Zdecyduj się na 14 dni testów bez zobowiązań – bez umowy, abonamentu i jakichkolwiek kosztów instalacji. Do tego bezpłatny pomiar sygnału. Gwarantujemy 10Mbit/s DOWNLOADU i 2Mbit/s UPLOADU bez opłat abonamentowych. Tylko my zapewniamy prędkość łącza szerokopasmowego! Natomiast w zestawie klienckim otrzymasz router WIFI 150Mbit/s oraz antenę odbiorczą. Cena całego zestawu to jedyne 599 zł (istnieje możliwość zakupu w ratach). Wybierając naszą ofertę, dostaniesz półroczną gwarancję na dostawy internetu. Oznacza to, że w przypadku wystąpienia problemów z dostawą z naszej winy lub też dostarczenia niedostatecznej jakości łącza, zwrócimy pieniądze za zestaw kliencki. Po roku współpracy, gdy nasze usługi spełnią Twoje oczekiwania, będziesz mógł podpisać zwykłą umowę abonamentową. MULTI-NET gwarantuje serwis 24h na dobę, także niedzielę i święta. Wszelkie naprawy zdalne wykonujemy bezpłatnie – do kilku minut od zgłoszenia, w przypadku poważniejszych awarii, ich skutki usuwane są do 24h w dni robocze. Należy tutaj zaznaczyć, że w 2012 roku stabilność oferowanego przez nas dostępy do Internetu wynosiła tylko 6h awarii sieci – wynik taki nie osiągnął żaden z dostawców internetu z Bielska, jak i całego Podbeskidzia! Bez limitów transferu, bez ograniczeń, bez dopłat. Technologia 2xMIMO 6Ghz odporna na zakłócenia pogodowe. Kliknij po lewej w menu "Internet za darmo" i dowiedz się więcej.
  2. Internet w technologii 5Ghz – tani, szybki i stabilny w klasycznym abonamencie Prezentowana tu propozycja, to najlepsza cenowo oferta pośród tych, które oferują nie tylko dostawcy Internetu z Bielska-Białej oraz okolic, ale i z innych regionów. Najtańszy abonament z minimalną przepustowością 2/2 Mbit/s u nas dostępny jest już za 27 zł w abonamencie. Natomiast najbardziej popularne obecnie prędkości to 6/2 za 35 zł i 12/4 Mbit/s za jedyne 50 zł. U nas nie płacisz za anteny dostępowe - możesz je wydzierżawić nawet za 8 zł miesięcznie! Ubezpiecz antenę od przepięć, burzy i zagwarantuj sobie wymianę na nową w razie awarii w 24h (tylko za 5 zł miesięcznie). Instalacja: - za 1 zł, jeśli przechodzisz do Nas z innej sieci radiowej i masz gotową instalację w podłączanym budynku (podwieszenie dla anteny oraz okablowanie), - w inny przypadkach wycena indywidualna serwisu na miejscu po oględzinach (koszty od 50-250 zł). Możesz podpisać umowę na czas określony - na rok lub dwa lata. Zanim podpiszesz przetestuj 7 dni za darmo, bez zobowiązań. Możesz także dokupić router WI-FI do bezprzewodowego internetu w domu lub biurze (za jedyne 100 zł). Dzięki temu podłączysz nawet 10 urządzeń do bezprzewodowego Internetu w domu bez dodatkowych dopłat! W cenie otrzymasz konfigurację wykonaną przez naszego serwisanta. Dajemy gwarancję stałego dostępu do sieci albo zapewniamy zwrot abonamentu za każdą godzinę braku dostępu z naszej winy. Ponad to posiadamy serwis 24h - do Twojej dyspozycji 24h na dobę! Naprawy większych awarii odbywają się w dni robocze. Zgłoszenia awarii wysyłać można poprzez SMS - dyżurujemy również w dni świąteczne i usuwamy ewentualne awarie zdalnie do kilku minut od zgłoszenia (jeżeli jest taka możliwość techniczna). Wszystkie płatności możesz wykonywać przelewem. Każdego 10 dnia miesiąca otrzymasz od nas elektroniczną fakturę na e-maila (płatną do 25 dnia każdego miesiąca). Ściągaj ile chcesz, bez limitów transferu i ograniczeń! Technologia odporna na zmiany warunków pogodowych. Kliknij po lewej w menu "Tani, Szybki i Stabilny Internet" i dowiedz się więcej.
  3. Z nami nie musisz wiązać się umową – w każdej chwili możesz zrezygnować z usług (bez kary umownej) Umowa na czas nieokreślony umożliwia wypowiedzenie usług z 30 dniowym okresem wypowiedzenia. Instalacja anteny to koszt 1 zł. Antenę otrzymujesz w dzierżawie bez dodatkowych opłat, nie musisz kupować jej na własność. Oferujemy możliwość ubezpieczenia anteny od przepięć i burzy (wymiana na nową w razie awarii w 24h) jedynie za 5 zł miesięcznie. Tylko my dajemy gwarantowane łącze szerokopasmowe! Najniższy abonament 2/2 Mbti/s - tylko 50 zł brutto. Najpopularniejszy abonament za 66 zł/miesięcznie - 6/2 Mbit/s. Bez limitów transferu, bez ograniczeń. Technologia odporna na zmiany warunków pogodowych. Kliknij z lewej na "Nie wiąż się umową" i dowiedz się więcej.

 

 


  • Tagi:
  • ,

PANEL KLIENTA

ZALOGUJ SIĘ

NOWOŚĆI I PROMOCJE

PROMOCJE Multimedial

headerheaderheader

PROMOCJE Multi-Sklep

headerheaderheader