Korporacyjny system zabezpieczeń

 

Podwójnie szyfrowane łącza biznesowe

Wprowadzamy korporacyjny standard bezpieczeństwa danych w sieci Multi-NET. Do tej pory każdy sygnał radiowy można było dość łatwo podsłuchać, czyli przejąć ważne informacje i dane o Twojej firmie. Dzięki wykorzystywanemu przez nas szyfrowania WPA2 oraz urządzeń UTM stosowanych do zabezpieczeń dużych firm, sieci publicznych, obiektów państwowych, możemy zapewnić jako jedyny operator w zasięgu naszej sieci najwyższy standard bezpieczeństwa.


Kompleksowa ochrona antywirusowa.

Czy słyszałeś o Keylogerach? To programy komputerowe zapisujące wpisywane przez użytkownika komputera hasła do skrzynek pocztowych i kont bankowych. Czy słyszałeś o Trojanach? To program komputerowy, który widzi co użytkownik robi na swoim komputerze. Na pewno słyszałeś o wirusach komputerowych. Przypomnimy ci, że są to programy, które mogą nieodwracalnie zniszczyć zawartość dysków twardych, a także usunąć dane, ważne dokumenty, zdjęcia i filmy. Kompleksowo ochronimy każdy komputer firmowy, nie będziesz musiał wydawać dodatkowych pieniędzy na kilka programów ochronnych i kupować drogich licencji. Pamiętaj, że banki nie wypłacą ci odszkodowania jeśli zostaniesz okradziony przez hakerów w przypadku gdy nie posiadasz oprogramowania ochronnego.


Zdalny monitoring przez Internet

Oferujemy monitoring firmy, domu, garaży, magazynów dostępny z każdego miejsca na świecie dzięki publicznemu adresowi IP. Możesz w każdej chwili sprawdzić co dzieje się w obserwowanym miejscu. Możesz również wykupić opcję rejestracji obrazu z kamer na specjalnym serwerze Multi-NET. Możesz swobodnie korzystać z terminali do kart płatniczych w Twoim sklepie.


Filtr URL - kontrola aktywności pracowników w Internecie

Możesz założyć blokadę na serwisy Youtube, Nasza Klasa, Facebook, Gadu-Gadu, Gry On-line, Skype, strony pornograficzne, aby Twoi pracownicy mogli wydajniej pracować.


PANEL KLIENTA

ZALOGUJ SIĘ

NOWOŚĆI I PROMOCJE

PROMOCJE Multimedial

headerheaderheader

PROMOCJE Multi-Sklep

headerheaderheader