Technologie

 

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI W MULTI-NET.

Multi-NET to bardzo szybkie przeglądanie stron WWW. Ruchem pakietów w sieci zarządza specjalny router, który w pierwszej kolejności w ułamkach sekundy udostępnia łącza dla poczty, przelewów i przeglądania stron dzięki temu sieć Multi-NET działa w tych zakresach wyjątkowo szybko nawet przy niższych gwarantowanych prędkościach. Dzięki mechanizmowi BURST przez pierwszą sekundę Państwa łącze otrzymuje "turbo doładowanie" czyli działa z maksymalną prędkością. Dlatego serfowanie po internecie, ale również ściąganie na początku działa bardzo szybko.


Urządzenie dostępowe umożliwiający podłączenie z prędkością nawet do 150 Mbit/s

Urządzeni dostępowe do odbioru Internetu ma wielkość większego telefonu komórkowego. Umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 150Mbit/s. W przyszłości będziesz mógł dzięki niemu oglądać telewizję w jakości HD oraz korzystać z super szybkiego internetu nowej generacji bez potrzeby wymiany urządzenia na szybsze. Nie musisz płacić za modem, dostaniesz go w formie dzierżawy z ubezpieczeniem, którą doliczymy do abonamentu to jedyne 15 zł/miesięcznie przy umowie na 24 miesiące. Dzięki temu nie musisz martwić się o awarię sprzętu oraz gwarancję, do 24h wymieniamy na nowy w razie przepięć lub uderzeń pioruna.


Zobacz jak działa technologia MIMO - telewizja, telefon, internet w sieci Multi-NET.

Technologia MIMO to nowoczesny internet na częstotliwości 5 Ghz, która umożliwia maksymalną redukcję zakłóceń oraz dużą przepustowość transferów danych. Dzięki zastosowaniu dwóch anten wbudowanych w jedno urządzenie masz gwarację nie zawodności


Radiolinia dla Twojej firmy czyli 100Mbit i więcej dla ekstremalnie wymagających klientów (opcja wyceniana indywidualnie) .

Najwyższej jakości symetryczne łącze bezprzewodowe. Połącz oddziały swojej firmy w szyfrowaną, szybką wewnętrzną sieć firmową. Specjalne tunele tranzytu danych VPN. urządzenia bez względu na pogodę.


PANEL KLIENTA

ZALOGUJ SIĘ

NOWOŚĆI I PROMOCJE

PROMOCJE Multimedial

headerheaderheader

PROMOCJE Multi-Sklep

headerheaderheader