Ona i on

Na ślubie oczy wszystkich zwrócone są na Parę Młodą. Ceremonie są wzruszające, w ich trakcie niektórzy myślą o początkach swojej miłości, a inni o takiej skrycie marzą. Nie da się ukryć, że jest to wyjątkowy dzień i wyjątkowa chwila, szczególnie dla tych dwojga, którzy chcą złączyć swe losy świętym węzłem małżeńskim. Te chwile uwiecznia w wyjątkowy sposób fotograf, którego w tak ważnym dniu nie może zabraknąć. Nic nie zastąpi profesjonalnych zdjęć, do których nowożeńcy będą długo jeszcze potem wracać.

Warto zrobić sobie zdjęcia pamiątkowe z zaproszonymi na wesele osobami, ale dobrze jest zaplanować sobie sesję tylko we dwoje. Ceremonia jest poważna, zawarcie związku małżeńskiego też jest poważną sprawą, ale gdy emocje już opadną można pomyśleć o nieco zwariowanej sesji zdjęciowej.

Klasyczne pozy są jak najbardziej wskazane, jednak są pary, które po prostu lubią się wygłupiać przed obiektywem i potem z szerokim uśmiechem patrzeć na zdjęcia. Na sesji warto biegać, szaleć, tańczyć, można nawet wziąć ukochaną na ręce. Miejsce też może być nietypowe – wesołe miasteczko, tor wyścigowy, przytulna uliczka, kawiarnia, może biblioteka? W każdym z nich można zrobić wyjątkowe zdjęcia.