Środki transportu a wesele

Ślub i wesele to ważny dzień w życiu dwojga ludzi, większość z nas chce by był on niezwykle udany dlatego wcześnie rozpoczyna organizacje całego wydarzenie. A składa się na nią szereg czynności, które w mniejszym i większym stopniu trzeba zapewnić gościom i wystarczająco szybko zająć się ich rezerwacją. Jednym z elementów wesele są także środki transportu, którymi podróżuje zarówno para młoda, jak i goście weselni. Państwo młodzi miewają niekiedy dużą fantazję i swoich gości wożą na różne sposoby.

Wśród środków transportu, którymi para młoda postanowiła przewieźć swoich gości z kościoła do sali weselnej można wymienić:

Busy – to jedne z najczęściej spotykanych środków transportu na weselach. Ich ogromną zaletą jest rozmiar. Dzięki temu goście maja dużo większą swobodę, tego kiedy chcą wrócić do domów. W przypadku autobusów rozwożenie gości do domu było tylko co kilka godzin, jeśli nie udało się trafić na czas odjazdu, to potem trzeba było się męczyć i czekać na kolejny termin. W przypadku busów, jeśli tylko goście są zmęczeni bus jest do ich dyspozycji. Dzięki temu, że busy są mniejsze od autobusów i nie zmieści się w nich, aż tyle osób, znacznie szybciej goście są w swoich domach. Więcej na temat warunków wynajmu można znaleźć na stronie – www.

Promyjednym z ciekawszych sposobów na przewiezienie gości z kościoła do sali weselnej może być prom, barka lub statek. Jeśli dom weselny mieści się w pobliżu rzeki, a kościół również w niedalekiej od niej odległości wówczas jako środek transportu państwo młodzi mogą wybrać właśnie jakiś rodzaj łódki. Będzie to z pewnością dodatkowa i nie mała atrakcja dla zaproszonych na wesele. Oczywiście później trzeba zatroszczyć się o samochody lub taksówki, które w nocy rozwiozą gości do domów.

Sanie – jeśli ślub ma miejsce zimą na wsi, wówczas warto rozważyć dowiezienie gości do sali saniami. Taka zimowa sanna będzie z pewnością wspaniałą atrakcją i urozmaiceniem całego wesela. Sprawi dużą radość zarówno małym, jak i dużym i sprawi, że o weselu będzie jeszcze długo głośno. Na czas po weselu warto zatroszczyć się o samochody lub busy, są one szybsze niż konie, a zmęczeni goście będą chcieli jak najszybciej znaleźć się w łóżkach.

Jak widać jest wiele możliwości i sposobów w jakie można przewieźć weselnych gości z kościoła do sali. W zasadzie zależą one od fantazji i w pewnej mierze również środków finansowych państwa młodych. Jeśli szukamy atrakcji dla gości weselny, to może zamiast stołu wiejskiego czy fontanny czekoladowej warto rozważyć ciekawą podróż na salę jakimś nietypowym środkiem transportu.