Podróżujesz z lotniska w Katowicach? Sprawdź wyjątkową ofertę!

Lotnisko w Katowicach – Pyrzowicach jest jednym z najprężniej rozwijających się w Polsce. Co roku obsługuje prawie cztery miliony pasażerów! Jeśli więc planujesz swoją podróż z tego miejsca, koniecznie dowiedź się, jakie korzyści z tego płyną. Gdzie warto zjeść dobre śniadanie czy obiad przed wylotem oraz gdzie zostawić swój samochód, aby bezpiecznie czekał na Twój powrót?

Restauracja i parking Atmosfera w Katowicach – Pyrzowicach

Podróż samochodem na lotnisko to zdecydowanie najbardziej komfortowa i najszybsza opcja. Musisz gdzieś jednak zostawić samochód na te kilka – kilkanaście dni. Wokół portu lotniczego w Katowicach jest wiele parkingów strzeżonych, jednak to właśnie Atmosfera znajduje się najbliżej lotniska oraz gwarantuje ubezpieczenie samochodu, a do tego oferuje wspaniałą restaurację, która zbiera wiele pozytywnych opinii w internecie i staje się stałym punktem pobytu podróżnych z całego świata.

Pyszne jedzenie przed podróżą

Nie ma nic lepszego niż porządne śniadanie przed długim lotem czy ciepły obiad po męczącej podróży. To wszystko czeka na Ciebie w restauracji Atmosfera przy lotnisku w Pyrzowicach. Masz ochotę na tradycyjną, polską kuchnię? Będziesz mógł wybierać między pierogami, golonką, a roladą śląską. Oprócz tego w menu znajdziesz spaghetti, polędwiczki czy kotlet schabowy oraz dania z ryb, takich jak sandacz czy łosoś. Dostępne są również dania wegetariańskie i różne rodzaje pizzy – wszystko po to, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Parking strzeżony 24/7 to gwarancja bezpieczeństwa

Parking przy restauracji Atmosfera jest strzeżony i monitorowany przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Oferuje również pełne ubezpieczenie samochodu na czas Twojego wyjazdu. Znajduje się sto metrów od lotniska w Pyrzowicach, co czyni go najbliżej położonym parkingiem. Dodatkowo, oferowany jest transport pod same drzwi na terminal, który zajmuje około dwie minuty. Podróżni, którzy zdecydują się skorzystać z parkingu, otrzymają także dwunastoprocentową zniżkę do restauracji.

Jeśli więc lecisz z lotniska w Pyrzowicach, zdecyduj się na Atmosferę!