Karoboksyterapia – sposób na gęste włosy do ślubu

Karboksyterapia to zabieg szeroko wykorzystywany w medycynie estetycznej. Z jej pomocą można pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu i zmarszczek. Jest też wykorzystywana w leczeniu łuszczyce. Karboksyterapia to także zabieg, dzięki któremu możesz mieć piękne, gęste włosy. Polecana jest jako forma leczenie łysienia. Sprawdzi się też po lecie i zimie, kiedy włosy mogą wypadać w znacznych ilościach, przerzedzając czuprynę.

 

Karboksyterapia polega on na wstrzyknięciu przy pomocy cieniutkiej igły medycznego dwutlenku węgla, który rozszerza naczynia krwionośne, powodując lepsze odżywienie i dotlenienie komórek skóry. Dwutlenek węgla pobudza komórki do regeneracji. Wywołując lekki stan zapalny, wymusza wzmożoną produkcję elastyny i kolagenu odpowiedzialnych między innymi za jędrność skóry. Dwutlenek węgla przekształca się w kwas węglowy, który uszkadza błony komórkowe tkanki tłuszczowej rozpoczynając tym samym proces lipolizy – rozpadu tłuszczy. Lepiej odżywione i dotlenione mieszki włosowe mają więcej substancji odżywczych, toteż pobudzone produją więcej, silniejszych włosów.

 

Jeśli marzysz o pięknej, gęstej czuprynie pomoże Ci karboksyterapia. Kraków, Warszawa, Rzeszów czy Bydgoszcz obecnie w niemal każdym polskim mieście możesz skorzystać z tego zabiegu. Jeśli chcesz mieć pewność co do jego skuteczności i fachowego przeprowadzenia karboksyterapii najlepiej umówić się na wizytę w miejscu takim jak Centrum Zdrowego Włosa, gdzie przeprowadzają ją specjaliści, a wielu zadowolonych klientów potwierdza jakość zabiegu.

 

Do karboksyterapii nie musisz się przygotowywać w jakiś specjalny sposób. Wystarczy, że umyjesz włosy nie później niż na trzy godziny przed zabiegiem. Po karboksyterapii nie musisz też stosować żadnych specjalnych rytuałów pielęgnacyjnych. Jednak musisz pamiętać, żeby nie myć głowy zaraz po karboksyterapii.

 

Karboksyterapia to jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z łysieniem, dzięki któremu bez operacji i długiej rekonwalescencji można mieć bujną czuprynę.

https://centrumzdrowegowlosa.pl/oferta/karboksyterapia/