Jak przygotować się do rozprawy rozwodowej?

Trzeba przyznać, że rozwód jest jednym z najbardziej traumatycznych wydarzeń
w życiu człowieka, który musi przez niego przejść. Już na samym początku warto zasięgnąć fachowej opinii, by móc przejść sprawnie przez cały proces, mogący nieco się przeciągać.

Sprawa rozwodowa – co warto wiedzieć?

Prawnicy kancelarii SMR Law pomagają klientom już od pierwszych dni po zgłoszeniu się po pomoc. Zanim dojdzie do rozprawy rozwodowej, należy ustalić kilka faktów, które pomogą uporządkować całe postępowanie.

Na wstępie warto ustalić, w jaki sposób para chce się rozstać – często udaje się rozwieść za porozumieniem stron. Jednak bywa, że walka o majątek lub prawa do opieki nad dzieckiem, uniemożliwiają porozumienie.

Wsparcie na każdym etapie procesu

Niezależnie od tego, jak bardzo skomplikowana jest sprawa, którą nam powierzasz, pomagamy zarówno w gromadzeniu materiału dowodowego, jak i przygotowaniu do mediacji sądowych. Pamiętaj, że nawet trudne sprawy można poprowadzić w taki sposób, by zdobyć jak najwięcej korzyści.

Dokładamy wszelkich starań, by rozprawy rozwodowe trwały jak najkrócej. Reprezentujemy interesy klientów, nie obawiając się najtrudniejszych wyzwań. Otrzymasz od nas niezbędne wsparcie i poradę.

Nie ma dwóch jednakowych postępowań rozwodowych, dlatego też w  kancelarii adwokackiej SMR Law podchodzimy indywidualnie do każdej powierzonej nam sprawy. Staramy się ustalić maksymalną ilość faktów, działających na korzyść klienta. Zapewniamy, że niezależnie od tego, czy prowadzimy sprawę od początku, czy po prostu masz dość przeciągającego się w nieskończoność postępowania, nasze działania będą jednakowoż skuteczne.

Najwyższa jakość usług prawniczych

Zadowoleni klienci podkreślają nasze zaangażowanie w powierzone sprawy. Potwierdzają naszą dobrą wolę, dbałość o wszechstronne przygotowanie klienta oraz skuteczność przedkładanych przez nas pism.

Nie obawiaj się – rozprawa rozwodowa nie jest miłym wydarzeniem, jednak postaramy się przeprowadzić Cię przez cały proces tak, by pozostawił po sobie jak najmniej przykrych wspomnień. W SMR Law zadbamy o wszystko – przekonaj się, czym jest kompleksowa prawnicza obsługa klienta.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie: https://www.smr-law.at/pl/kontakt/